حساب سایبری فعالیت اینترنت نامزدهای انتخاباتی

حساب: سایبری فعالیت اینترنت نامزدهای انتخاباتی شبکه های اجتماعی کاندیدا مجرمان سایبری صفحات جعلی

گت بلاگز اخبار حوادث ربودن 3کودک به قصد تجاوز به آنها

چندی پیش زن جوانی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله‌اش خبر داد.

ربودن 3کودک به قصد تجاوز به آنها

عبارات مهم : فرزند

چندی پیش زن جوانی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله اش خبر داد.

ایران نوشت: او به بازپرس شعبه چهارم گفت: «روز گذشته میلاد جهت بازی از منزل خارج شد ولی دیگر بازنگشت. از دیشب تا به حال به دنبالش هستیم ولی اثری از پسرم نیست. شوهرم نیز چند روزی است که جهت انجام کار در سفر به سرمی برد. ولی خانواده خودم و برادرشوهرهایم به دنبال پسرم هستند.طی این مدت به چند بیمارستان هم مراجعه کرده ایم ولی اثری از میلاد به دست نیاوردیم. می ترسم برایش اتفاقی افتاده باشد. میلاد بی خبر از من جایی نمی رود. به همین خاطردلشوره عجیبی دارم و امیدوارم هرچه سریعتر پیدا شود.»

با شکایت زن جوان، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس آرش سیفی وارد عمل شده است و ردیابی های تخصصی جهت یافتن سرنخی از پسر 8 ساله شروع شد. چهار روز بعد از ناپدید شدن میلاد، خانواده پسر نوجوان به سرنخی رسیدند که آنها را به میلاد رساند.

ربودن 3کودک به قصد تجاوز به آنها

عموی پسربچه درحالی که تصویر میلاد را در دست داشت آن را به زن جوانی در پارک نشان داد که او نیز با دیدن تصویر بلافاصله میلاد را آشنایی و گفت: «چند روز قبل در پارک بودم که غلام، کارتن خواب را دیدم که با زور پسرک را با خودش برد. پسربچه تلاش داشت از دست مرد کارتن خواب فرار کند ولی او به فرزند اجازه نداد. چون هوا رو به تاریکی می رفت و غلام هم آدم درستی نبود من دخالتی نکردم. اهالی محل به او می گویند غلام کارتن خواب چون جای درست و حسابی جهت زندگی ندارد و شب ها در پارک می خوابد.

بدین ترتیب عموی میلاد خود را به پلیس رساند و با سرنخی که او در اختیار مأموران قرار داد خیلی سریع غلام دستگیر شد.وی ابتدا منکر اطلاع از ماجرا بود ولی زمانی که با مدارک پلیسی روبه رو شد لب به اعتراف گشود و گفت: من پول گرفتم و فرزند را دزدیدم و دیگر نمی دانم چه اتفاقی برایش افتاده هست. آن روز یکی از دوستانم به نام بهرام به سراغم آمد و با نشان دادن میلاد که در پارک در حال بازی بود گفت فرزند را برایش بدزدم. من هم فرزند را با زور به منزل بهرام بردم و پولم را گرفتم.

چندی پیش زن جوانی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و از ناپدید شدن پسر 8 ساله‌اش خبر داد.

با اعتراف غلام، کارآگاهان به سراغ بهرام رفته و موفق شدند پسر 8 ساله را دست و پا بسته در منزل وی پیدا کنند.این تبهکار پسرک را طی چند روزاسارت مورد آزار و اذیت قرار داده و تصمیم داشت از پدرش اخاذی کند که به دام افتاد. درحال حاضر بازجویی از این تبهکاران ادامه دارد.

ربودن پسربچه از زمین فوتبال

چند روز بعد از این واقعه، پسر 8 ساله ای سراسیمه خود را به رهگذری رساند و از او کمک خواست. پسرک گفت: «با دو تا از دوستانم مشغول فوتبال بازی بودیم که دو مرد جوان به طرف ما آمدند. آنها که حال خوبی نداشتند ما را با زور از زمین فوتبال بیرون بردند و به پشت دیواری در همان نزدیکی کشاندند. آنها قصد اذیت ما را داشتند که من فرار کردم. ولی محمد و امیر نتوانستند فرار کنند و به دام افتادند.همان موقع مرد جوان به همراه یک رهگذر دیگربه سوی مردان شیطان صفت دویدند و با کمک اهالی محل یکی از شیطان صفت ها را دستگیرکردند. ولی همدست دومش سوار بر موتورسیکلت فرار کرد.متهم دستگیر شده است بعد از انتقال به دادسرا به بازپرس گفت: با دیدن پسربچه ها در زمین فوتبال وسوسه شدیم. و…

ربودن 3کودک به قصد تجاوز به آنها

پس از اعتراف های این تبهکار تحقیقات جهت دستگیری همدستش ادامه دارد.

واژه های کلیدی: فرزند | کارتن | اعتراف | پسربچه | فوتبال | اعتراف ها | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs