حساب سایبری فعالیت اینترنت نامزدهای انتخاباتی

حساب: سایبری فعالیت اینترنت نامزدهای انتخاباتی شبکه های اجتماعی کاندیدا مجرمان سایبری صفحات جعلی

گت بلاگز اخبار حوادث با شوهر دهن‌لق یک روز دیگر هم زندگی نمی‌کنم، همین ۱۰ ماه بس است ، ۵۰۰۰ سکه مهریه‌ام حلال، جانم آزاد

به گزارش رکنا؛وقتی قاضی از آنها می خواهد راجع به اختلافشان صحبت کنند، زن جوان می گوید: ده ماه زیاد نیست ازدواج کرده ام. من و امیر در یک مهمانی با هم آشنا شدیم.

۵۰۰۰ سکه مهریه ام حلال، جانم آزاد/ با شوهر دهن لق یک روز دیگر هم زندگی نمی کنم، همین ۱۰ ماه بس است

عبارات مهم : زندگی

زن و مرد جوانی با مراجعه به دادگله خانواده خواستار جدایی شدند.

به گزارش رکنا؛وقتی قاضی از آنها می خواهد راجع به اختلافشان صحبت کنند، زن جوان می گوید: ده ماه زیاد نیست ازدواج کرده ام. من و امیر در یک مهمانی با هم آشنا شدیم. امیر خانواده ثروتمندی داشت. وضع مالی پدرمن هم بد نبود. من و امیر هنگامی که همدیگر را دیدیم یک دل نه صد دل عاشق شدیم و از همان روزهای اول تصمیم به ازدواج گرفتیم. من و امیر بشدت عاشق شده است بودیم و نمی خواستیم دوران آشنایی طولانی داشته باشیم. جهت همین با وجود مخالفت های خانواده هایمان خیلی سریع سر سفره عقد نشستیم و مراسم خوش حالی عروسی مان را برگزار کردیم. به طوری که در عرض پنج ماه زندگی مشترکمان شروع شد ولی درست بعد از ازدواج بود که کم کم عیب و ایرادهای امیر برایم آشکار شد و متوجه شدم که او یک اخلاق خیلی بد دارد. آن هم این است که نمی تواند رازدار باشد و حرفی را پیش خودش نگه دارد. اخلاقی که من بشدت از آن متنفرم و هر لحظه از این افراد دوری می کردم، ولی شوهرم این واکنش‌ها را داشت و هر لحظه بابت این اخلاقش مرا آزار می داد. امیر از همان روزهای اول این رفتارش را بروز داد و هر روز زیاد مرا از خودش دلزده کرد.

او مثل فرزند ها هر اتفاقی که بین مان می افتاد و هر حرفی که با هم می زدیم را به مادر خودش یا مادر من می گفت. هرچه با او صحبت می کردم و می گفتم دلیلی ندارد کسی از صحبت های شخصی ما چیزی بداند، فایده ای نداشت. امیر انگار دست خودش نیست. رفتارهای مردانه ندارد. مرتب به دنبال خبرچینی هست. باورتان نمی شود ولی گاهی اوقات شخصی ترین و بی اهمیت ترین صحبت هایمان را از زبان این و آن شنیده و متوجه شده است ام که امیر آنها را جهت دیگران تعریف کرده است.

با شوهر دهن‌لق یک روز دیگر هم زندگی نمی‌کنم، همین ۱۰ ماه بس است ، ۵۰۰۰ سکه مهریه‌ام حلال، جانم آزاد

خیلی تلاش کردم این اخلاقش را عوض کردن دهم، ولی فایده ای نداشت و او روز به روز بدتر شد. تا جایی که دیگر هیچ عشقی به شوهرم ندارم. جلوی خودش می گویم، من دیگر امیر را دوست ندارم و از زندگی در کنار او خسته شده است ام. الان که به گذشته نگاه می کنم، با خودم می گویم ای کاش پیش از ازدواج وقت بیشتری را صرف شناختن امیر می کردم و عجولانه تصمیم نمی گرفتم. ولی علاقه چشمانم را کور کرده بود و فقط می خواستم هرچه سریعتر زندگی یکسان با امیر را شروع کنم. ولی حالا پشیمانم. دیگر نمی خواهم در کنار این مرد زندگی کنم. جهت همین می خواهم 5000 سکه ای را که روز خواستگاری از طرف امیر به عنوان مهریه ام تعیین شدببخشم و از او جدا شوم. آن روز تصور می کردم که خوشبخت ترین زن دنیا هستم، ولی دیگر حتی ذره ای احساس خوشبختی نمی کنم. این مهریه هم نتوانست برایم خوشبختی بیاورد.

در این لحظه شوهر این زن نیز به قاضی می گوید: آقای قاضی شما صحبت های ستاره را شنیدید حالا باید صحبت های مرا هم بشنوید. این زن تصور می کند که خودش عالی ترین و کامل ترین هست. در صورتی که ستاره هم بدی هایی دارد، ولی من به خاطر علاقه و علاقه ای که هر لحظه به او داشته ام از این ایرادها و بدی ها چشم پوشی کردم. هرکس ایراداتی دارد، ولی به نظر من علاقه و علاقه می تواند روی این ایرادها سرپوش بگذارد. جهت همین تصور می کنم ستاره به من عشقی نداشته هست، چراکه اگر عاشق بود زندگی اش را به همین سادگی نابود نمی کرد.

به گزارش رکنا؛وقتی قاضی از آنها می خواهد راجع به اختلافشان صحبت کنند، زن جوان می گوید: ده ماه زیاد نیست ازدواج کرده ام. من و امیر در یک مهمانی با هم آشنا شدیم.

من چون روابط عمومی نیرومند دارم و با دوستانم صمیمی هستیم گاهی در مورد بعضی پرسشها با آنها صحبت می کنم. ولی ستاره سر این عنوان زندگی مان را به جهنم تبدیل کرده هست. با این حال به او قول می دهم دیگر خبرچینی نکنم و حاضرم اگر ستاره مرا ببخشد باز هم در کنارش زندگی کنم.

در ادامه قاضی از زن می خواهد از جدایی منصرف شود. ولی زن می گوید: آقای قاضی دیگر نمی توانم در کنار امیر زندگی کنم. جهت همین طلاق می خواهم.

در آخر قاضی بعد از اصرار زن پیگیری به این پرونده را به جلسه آینده موکول می کند.

با شوهر دهن‌لق یک روز دیگر هم زندگی نمی‌کنم، همین ۱۰ ماه بس است ، ۵۰۰۰ سکه مهریه‌ام حلال، جانم آزاد

واژه های کلیدی: زندگی | ستاره | ازدواج | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs